Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Hasan Erbil Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz ve Pamukkale Üniversitesi arasında İş Birliği Protokolü imzalandı
12.06.2023

Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Hasan Erbil Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz ve Pamukkale Üniversitesi arasında İş Birliği Protokolü imzalandı.


Hasan Erbil Eğitim Merkezi Başkanımız Uğur Özbek ve Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan’ın imzaladığı bu protokol ile Ceza İnfaz Kurumlarında görev yapan personelin eğitimi ve iyileştirilmesi, infaz hizmetlerinin niteliğinin yükseltilmesi için ihtiyaç olan nitelikli personelin yetiştirilmesi ve mesleki eğitimlerinin sağlanması gibi çeşitli konularda iş birliği yapılması hedefleniyor.


Başkanımız yaptığı konuşmada bu protokol ile üniversitenin bilimsel çalışmalarını ve akademik personelin doktriner yaklaşımını Eğitim Merkezine taşımayı, cezaevlerinde görev yapan kursiyerlerin farklı disiplinlerde uzman kişilerle buluşturmayı bu sayede sadece müfredatla sınırlı kalmaksızın daha donanımlı, daha bilgili, devleti temsil kabiliyeti yüksek kamu personelinin yetişebilmesine zemin hazırlamayı amaçladıklarına vurgu yaptı.

 

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet KUTLUHAN ise üniversite olarak her alanda şehrimizle bütünleşmeyi çok önemsediklerini ve mevcut durumu daha iyiye, daha güzele ulaştırmak adına Pamukkale Üniversitesi olarak ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini ifade ederek, protokolün hayırlara vesile olmasını diledi.


İmzalanan protokolün ardından akademik heyet ve Eğitim Merkezi personeli hatıra fotoğrafı çekildi.

Adres

Aktepe Mah. 2390 Sokak No:4 Pk. 20200 - Pamukkale / DENİZLİ

Telefon

Telefon : 0258 268 69 12 - 13

Fax : 0258 268 69 14

E-Posta

denizli.cikpemisaretadalet.gov.tr