Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
EĞİTİM MERKEZİMİZ

Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Hasan Erbil Eğitim Merkezi, 08 Ocak 2009 tarihinde Denizli Valiliği, Denizli Belediyesi, Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı ve TOKİ arasında yapılan protokol uyarınca TOKİ tarafından yapılmış ve Adalet Bakanlığına devredilmiştir. Adalet Bakanlığının 13 Mart 2013 tarihli Olur’u ile Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Denizli Eğitim Merkezi adıyla hizmete alınmıştır.

Eğitim faaliyetleri sürerken 20 Eylül 2013 tarihli Bakanlık Olur’u ile Denizli Eğitim Merkezine Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Hasan ERBİL’in adı verilerek “Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Hasan Erbil Eğitim Merkezi” olarak değiştirilmiştir.

Hasan Erbil Eğitim Merkezi, fiziki olarak “L” şeklinde olup bodrum kat dahil dört kattan oluşmaktadır. 10905 m2’lik bir alan içinde 1300 m2 inşaat alanı üzerinde toplam 7678 m2 kapalı kullanım alanına sahiptir.Eğitim Merkezinde 70 misafir odası, 10 derslik, 1 toplantı salonu, 1 grup çalışma salonu, 1 teknoloji sınıfı, 1 kütüphane ve 1 konferans salonu bulunmaktadır.

İnsanî, ahlâkî ve millî değerlerini benimseyen, önemseyen ve yaşam biçimi olarak gören personelin mesleğe ve teşkilata güç ve dinamizm katacağı düşüncesiyle 10 adet dersliğe; Adalet Dersliği, Sorumluluk Dersliği, Sevgi Dersliği, Saygı Dersliği, Güven Dersliği, Dayanışma Dersliği, Vefa Dersliği, Hoşgörü Dersliği, Demokrasi Dersliği, Sabır Dersliği isimleri verilmiştir.Diğer yandan toplantı salonuna Servergazi, grup çalışma salonuna Ahmet Hulusi Efendi, kütüphaneye ise Pamukkale ismi verilerek Denizli’nin kültürel, millî ve manevî değerleri ön plana çıkarılmıştır.

Adres

Aktepe Mah. 2390 Sokak No:4 Pk. 20200 - Pamukkale / DENİZLİ

Telefon

Telefon : 0258 268 69 12 - 13

Fax : 0258 268 69 14

E-Posta

denizli.cikpemisaretadalet.gov.tr