RESMİ KURUMLAR
Başkan

          Ceza infaz kurumları ve denetimli serbestlik personelinin hizmet öncesi, hizmet içi ve temel eğitimlerini planlayan ve yürüten bir eğitim merkezi olarak temel görevimiz; infaz kurumlarının her kademesinde görev yapan personelin bilgili, bilinçli, adil, insancıl, etkin bir görev anlayışı içinde görev yapmasına katkı sağlamak; Kanun’un gösterdiği hedefi yakalayabilme yolunda kurumlarımıza ve personelimize eğitim desteği vermektir. Hasan Erbil Eğitim Merkezinde görev yapan yönetici ve öğretim görevlileri de bu inançla kursiyerlere model olmakta ve rehberlik yapmaktadır.


          Hasan Erbil Eğitim Merkezi, meslekî bilgi ve tecrübeye sahip; insanî, ahlâkî, evrensel ve millî değerlerini benimseyen ve bunları yaşam biçimi olarak gören personelin sisteme ve teşkilata güç ve dinamizm katacağı düşüncesiyle eğitim faaliyetlerini planlamakta ve uygulamaktadır.


          ‘Bilgi, yetenek, tecrübe ve değerlerimiz ile kuracağımız güzel bir gelecek için…’ sloganı ile yola çıkan Hasan Erbil Eğitim Merkezi, kökleri tarihi ve kültürüyle derinlere; gövdesi ve dallarıyla geleceğe uzanmış bir eğitim çınarı olmak hedefiyle öğrenci ve kursiyerleriyle buluşmaktadır.


          Amacımız personelimize değişik alanlarda eğitimler ile katkı sağlayabilmek, bunu yaparken de onlara rahat, huzurlu ve sıcak bir ortamda hizmet verebilmektir. Bu amaç doğrultusunda her öğrenci ve kursiyerimizi misafirimiz olarak kabul etmekte, onlara imkânlar el verdiği ölçüde ev sahipliği yapmak için çabalamaktayız.


          Misafirimiz olan ve eğitimlerimize katılan tüm personelimizi Eğitim Merkezimizde ağırlamaktan memnun olduğumuzu ifade eder, meslek hayatınızda başarılar dilerim.

 

Ali ORHAN
Hâkim
Eğitim Merkezi Başkanı

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Ceza ve TevkifEvleri Genel Müdürlüğü Hasan Erbil Personel Eğitim Merkezi Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. →Cte-Dem Bilgi İşlem←